Темы дня:

США нададуть Україні $4,5 млрд – Мінфін

США нададуть Україні $4,5 млрд – Мінфін

Гроші підуть на основні державні послуги, включаючи заробітну плату медикам та вчителям, а також соціальну допомогу людям похилого віку.

Сполучені Штати виділяють Україні додатково $4,5 мільярда доларів прямої бюджетної підтримки. Про це йдеться у заяві міністра фінансів США Джанет Єллен, повідомляє Європейська правда.
“Сьогодні Сполучені Штати продовжили відстоювати свою непохитну відданість Україні, мобілізувавши додаткові 4,5 мільярда доларів у вигляді грантів для прямої бюджетної підтримки”, – йдеться у заяві.
Кошти почнуть виплачуватись найближчими тижнями та допоможуть уряду України підтримати основні державні послуги, включаючи заробітну плату працівникам лікарень, державним службовцям та вчителям, а також соціальну допомогу літнім людям та вразливим верствам населення.
“У поєднанні з нашою безпечною допомогою та безмежною хоробрістю українського народу ці засоби є критично важливим інструментом у протистоянні України неспровокованому вторгненню Путіна”, – заявили в Мінфіні США.
Ці виплати доведуть загальний обсяг прямої бюджетної підтримки України з боку США до 13 мільярдів доларів, у вигляді грантів.
Раніше повідомлялося, що США поставили Україні понад 88 тис. тонн озброєнь та військової техніки на загальну суму $21,5 млрд із кінця лютого цього року.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости
Похожие темы: