Темы дня:

Швеція озброїть Україну ще на $300 млн

Швеція озброїть Україну ще на $300 млн

До пакету допомоги увійшли боєприпаси та запасні частини для декількох систем техніки, які Швеція передала Україні раніше, а також ракети Rb 99 (AMRAAM).

Влада Швеції оголосила про надання 13 пакету військової допомоги для України на загальну суму майже $314 млн. Про це повідомив уряд Швеції у вівторок, 15 серпня.

“Уряд визначився з новим пакетом підтримки для України. Підтримка охоплює боєприпаси та запасні частини для декількох систем техніки, які Швеція передала Україні раніше”, – йдеться в повідомленні.

Вказано, що Швеція також передає транспортні засоби, аварійно-рятувальні засоби та обладнання для розмінування. Зараз уряд отримує дозвіл про продаж у США ракет Rb 99 (AMRAAM), які потім буде передано в дар Україні.

“Загальна вартість 13 пакета підтримки становить приблизно 3,4 млрд шведських крон (майже $314 млн. Пакет підтримки також включає компенсацію Збройним силам Швеції, наприклад, транспортних витрат і витрат на охорону”, – додали в уряді.

Також зазначається, що після ухвалення цього пакету допомоги Швеція надасть Україні понад 20 млрд крон (понад $1,8 млрд) військової допомоги з початку повномасштабного вторгнення Росії.

Нагадаємо, Швеція створить поблизу України центри логістики, де буде обслуговуватися військова техніка.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости
Похожие темы: