“Шахтар” розгромив “Дніпро-1” та достроково став чемпіоном України

“Гірники” за тур до кінця сезону гарантували собі перше місце.

28 травня у центральному матчі 29-го туру української Прем’єр-ліги у Львові донецький “Шахтар” приймав “Дніпро-1”.

Команду Ігора Йовічевіча влаштовувала нічия для завоювання титулу, але “гірники” зрештою розгромили суперника з рахунком 3:0.

З перших хвилин донеччани заволоділи перевагою та забили швидкий гол. Дніпряни заблокували удар від Степаненка, після чого Бондаренко завдав ще одного удару з-за меж штрафного майданчика в нижній кут.

Долю поєдинку та золотих медалей УПЛ було остаточно вирішено у першій половині другого тайму. Спочатку Зубков вивів Сікана віч-на-віч, а форвард “Шахтаря” обіграв воротаря і відправив м’яч у порожні ворота. Потім шедевральний гол забив Степаненко – капітан “Шахтаря” завдав дальнього удару у нижній кут воріт, а голкіпер врятувати гостей не зумів.

У доданий час Пеглоу з “Дніпра-1” спровокував масову бійку за участю обох команд. Внаслідок бійки Ракицькому розбили обличчя, а видалення заробили Пеглоу, Федорів, Трубін та Назарина.

“Шахтар” – “Дніпро-1” – 3:0

Голи: Бондаренко, 9, Сікан, 55, Степаненко, 59

“Шахтар”: Трубін, Конопля (Михайліченко, 31), Бондар, Ракицький, Матвієнко, Степаненко (Назарина, 83), Зубков (Швед, 83), Бондаренко, Судаков, Криськів (Топалов, 70), Сікан (Келсі, 70)

“Дніпро-1”: Рибак, Пасіч (Танчик, 74), Сарапій, Адамюк, Каплієнко (Хайнер, 62), Танковський (Когут, 66), Бланко (Рубчинський, 62), Гуцуляк (Лучкевич, 74), Піхальонок, Пеглоу, Довбик

Попередження: Швед – Бланко, Рубчинський, Хайнер

Вилучення: Бондар, Трубін – Пеглоу, Федорів (з лави запасних)

Відеоогляд матчу

Очікується.

Відео бійки

“Шахтар” за тур до фінішу став 14-кратним чемпіоном України та наступного сезону представить країну на груповому етапі Ліги чемпіонів. Раніше команда перемагала у чемпіонаті України у 2002, 2005, 2006, 2008, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2017, 2018, 2019 та 2020 роках. За кількістю титулів лідером лишається “Динамо”, на рахунку якого 16 чемпіонств.

“Дніпро-1” ще не гарантував собі срібло турніру. У команди порівну очок із “Зорею”.