Темы дня:

Росіян, які не залишать Крим добровільно, видворять звідти — Ташева

Росіян, які не залишать Крим добровільно, видворять звідти — Ташева

За її словами, зараз там проживає від 500 до 800 тисяч громадян країни-агресора.

Постійна представниця президента України в АР Крим Таміла Ташева заявила, що тих громадян Росії, які не встигнуть виїхати з тимчасово анексованого півострова до його деокупації, видворять звідти після звільнення. Під час інтерв’ю виданню “Радіо Свобода” вона відзначила, що росіяни, які сьогодні мешкають на півострові, фактично є співучасниками “злочину колонізації”.

“А якщо вони не виїдуть, вони мають бути примусово видворені. Це є в українському законодавстві і у будь-якому іншому законодавстві. Якщо особа незаконно перетнула держкордон, це означає, що вона має бути видворена. У нас було кілька пунктів пропуску (Каланчак, Чонгар і Чаплинка) і всі ці громадяни – від 500 до 800 тисяч щонайменше – в’їхали не через ці пункти пропуску і відповідно, нехай розвертаються через Керченський міст і їдуть назад. Якщо ні – вони будуть примусово видворені”, – зазначила Ташева.

Що стосується питання нерухомості, яку росіяни встигли отримати під час анексії півострова, то, за словами Ташевої, до цього питання слід підходити обережно. Якщо майно громадянина України відібрали силою, тут все зрозуміло, проте якщо його віддали добровільно, то “це вже інша історія”.

Нагадаємо, у Міноборони повідомила, що росіяни готуються оборонятися в анексованому Криму – зводять фортифікаційні споруди та окопи між селами Ішунь і Воєнка неподалік від кримського перешийка. Також на півострові розміщений потужний сухопутний і авіаційний компонент – близько 90 бойових літаків та 60 бойових вертольотів ворога.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости