Темы дня:

Росія готує “референдум” за їжу – Гайдай

Росія готує “референдум” за їжу – Гайдай

Окупаційна влада та колаборанти змушують людей обмінювати волю на їжу та питну воду, зазначив голова Луганської області.

Російські війська зруйнували міста та села на Луганщині. І тепер окупанти змушують людей без будинків йти на псевдореферендум фактично за їжу. Про це повідомив у Telegram голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у суботу, 6 серпня.

За його словами, така ситуація склалася у Лисичанську, Сєвєродонецьку, Попасній, Рубіжному, Гірському, Золотому та населених пунктах цих громад.

“Окупанти фактично знищили ці міста, зробили безпритульними сотні тисяч людей, 90% з яких евакуювалися. Багато хто з тих, що залишилися, живуть у підвалах і укриттях. Спочатку їх звільнили від усього, а тепер змушують з’явитися на псевдореферендум”, – зазначив Гайдай.

За його даними, зараз у Луганській області активізовано “агітаційно-роз’яснювальну складову” підготовки до “референдуму” про входження регіону до складу РФ.

“Окупаційна влада та колаборантський громадський рух під виглядом надання продуктів харчування або будівельних матеріалів організують зустрічі з населенням нещодавно захоплених територій області. Виманюють персональні дані, закликають йти на так званий “референдум”, змушуючи людей обмінювати волю на їжу, питну воду та OSB-плити”, – розповів Гайдай.

Раніше Служба безпеки України задокументувала, що Росія розпочала активну фазу підготовки псевдореферендуму щодо незаконного “приєднання” тимчасово окупованих територій частини України.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости