Темы дня:

РФ розгорнула “резервну армію” – ISW

РФ розгорнула “резервну армію” – ISW

Експерти ISW вважають, що 25-та загальновійськова армія РФ навряд чи буде боєздатною, враховуючи її поспішне розгортання.

Росіяни розгорнули “резервну армію”, аби їхні підрозділи з Луганської області передислокувалися на південь. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Про це також говорив начальник Головного військового управління розвідки України Кирило Буданов.

Як вважають експерти ISW, 25-та загальновійськова армія навряд чи буде боєздатною, враховуючи її поспішне розгортання.

Також повідомляється, що окупанти розчаровані російським контрбатарейним вогнем поблизу Урожайного та вздовж лінії Новомайорське-Новодонецьке-Керменчик. Крім того, російські солдати, які обороняються в цьому районі, перебувають у поганому фізичному стані та в психологічному стресі.

В ISW зазначили, що українські війська продовжували наступальні дії поблизу Бахмута та на заході Запорізької області та досягли певного прогресу 1 вересня.  Геолокаційні кадри свідчать про те, що ЗСУ незначно просунулися на північний захід від Кліщіївки (7 км на південний захід від Бахмута).

За даними Генштабу, ЗСУ досягли успіху на напрямку Новоданилівка-Новопокропівка (5-13 км на південь від Оріхова) та на заході Запорізької області. Однак російські джерела стверджували, що російські сили відбили українські атаки поблизу Роботиного (10 км на південь від Оріхова) та Вербового (18 км на південний схід від Оріхова).

Як заявив речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі 1 липня, США побачили значний прогрес України в “запорізькому районі” (ймовірно, мається на увазі західний напрямок Запорізької області) за останні 72 години і що українські сили досягли певного успіху на “другій лінії російської оборони” на півдні України.

Раніше про те, що РФ формує нові армійські сили для війни в Україні, повідомляла британська розвідка.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости