Темы дня:

Регулятор оштрафував ще одне обленерго за порушення графіків відключення світла

Регулятор оштрафував ще одне обленерго за порушення графіків відключення світла

Нацкомісія з регулювання енергоринку та компослуг (НКРЕКП) за результатами позапланової виїзної перевірки оштрафувала “Тернопільобленерго” за порушення графіків відключень електропостачання споживачам.

Відповідне рішення Комісія ухвалила 25 січня.

“Тернопільобленерго” оштрафували на 85 тис грн. Так, обленерго не забезпечувало рівномірний розподіл обсягів електроенергії між споживачами, а також неправильно інформувало споживачів про перерви в електропостачанні, зокрема через вебсайт.

При цьому регулятор зобов’язав обленерго надалі дотримуватись справедливих графіків відключень, а також вимог щодо належного інформування споживачів про перерви електропостачання.

Крім того, НКРЕКП прийняла рішення про накладення на керівника обленерго адміністративного стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1700 грн., оскільки персональна відповідальність за недотримання принципу недискримінаційності при застосуванні розвантажувальних відключень споживачів електроенергії передбачена чинним законодавством.

Комісія також ухвалила рішення провести позапланові виїзні перевірки наступних п’яти обленерго через скарги споживачів на недотримання ними графіків відключень.

Йдеться про “Волиньобленерго”, “Закарпаттяобленерго”, “ДТЕК Київські електромережі”, “ДТЕК Київські регіональні електромережі” та “ДТЕК Одеські електромережі”.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости