Темы дня:

Путін вже втратив Україну – Байден

Путін вже втратив Україну – Байден

Влада США гарантує безстрокову підтримку українському народу, запевнив американський лідер.

Нинішній глава диктатури в Росії Володимир Путін вже втратив Україну, і в нього немає шансів. Про це сказав президент США Джо Байден інтерв’ю для PBS NewsHour.
“Путін не має жодного шансу – він вже втратив Україну. Він думав, що, якщо вторгнеться в Україну, то, по-перше, кожен російськомовець привітно  зустріне його і скаже: “Прошу, пане”. По-друге, йому думалося, що буде так, що НАТО занапаститься, що НАТО нічого не зробить, що там побояться діяти… Нічого такого не відбувається”, – сказав Байден.
Він запевнив, що країни НАТО координують усі свої дії на підтримку України. А на запитання, чи є допомога Україні безстроковою, президент США відповів: “Так, так і є”.
Також Байден засміявся у відповідь, коли йому нагадали про критику з боку деяких республіканців щодо надмірних витрат США на війну в Україні.
“Якщо цим паруб’ягам не хочеться допомагати Україні – я так розумію, що вони не хочуть цього робити. А що ж вони робитимуть тоді, коли Росія прокотиться по Україні, да по Білорусі, да ще десь-інде?” – додав він.
Раніше цього тижня Байден виступив зі зверненням на спільному засіданні обох палат Конгресу. Він назвав війну Росії проти України викликом для Америки, яка дала гідну відповідь і продемонструвала своє глобальне лідерство у захисті демократії.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости
Похожие темы: