Темы дня:

Путін готує росіян до затяжної війни – ГУР

Путін готує росіян до затяжної війни – ГУР

Глава кремлівського режиму готує населення своєї країни жити у стані війни проти України, вважає Андрій Юсов.

Глава правлячого режиму РФ Володимир Путін готує росіян до життя у стані війни проти України. Про це заявив представник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону новин у суботу, 21 січня.

Він зазначив, що для Росії затяжна війна – це все, що триває більше трьох днів, за які планувалося “взяти Київ, повалити законний уряд та підняти російську триколорну ганчірку”.

“Путін розуміє, що назад дороги немає і, власне, поки триває ця війна, тримається його режим і його оточення має можливість заробляти, відправляючи на забій своїх ще громадян”, – вважає представник ГУР.

За його словами, Україна та весь вільний світ переслідують інше завдання – якнайшвидше зупинити війну, і зробити цього можна шляхом перемоги України та відвоюванням нашої території до міжнародно-визнаних кордонів станом на 1991 рік, притягненням злочинців до відповідальності, виплатою репарацій та реформацією РФ до стану, коли вона не становитиме загрозу всьому людству.

Зазначимо, що в соцмережах з’явилися кадри з Москви, на яких видно, як ЗРПК Панцир-С1 встановлюють на дахах адмінбудівель, у тому числі Міноборони РФ.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости