Темы дня:

Пригожин анонсував закриття YouTube у Росії

Пригожин анонсував закриття YouTube у Росії

Бізнесмен вважає відеохостинг “інформаційною чумою”, а тих, хто виступає проти його блокування, – зрадниками.

Засновник ПВК Вагнера Євген Пригожин назвав YouTube “інформаційною чумою нашого часу” та анонсував невідкладне закриття відеохостингу для громадян РФ. Про це йдеться у коментарі бізнесмена, опублікованому його прес-службою 18 січня.
“YouTube – інформаційна чума нашого часу. Є дві причини, чому при цьому його не закривають. Друга причина – панує вкрай безглузда думка про те, що більше нікуди викладати відео і ніде його зберігати… А перша і головна причина – у нас сьогодні на Старій площі в Адміністрації президента величезна кількість людей, яким на думці тільки одне – швидше б Росія програла війну, пошвидше б американці прийшли і відрегулювали нас”, – заявив Пригожин.
За його словами, всі, хто проти закриття YouTube, “є зрадниками свого народу і своєї країни”.
“А тепер я вам по секрету скажу одну думку. Хай хоч як собі ламають зуби покидьки, які вдають, що при участі, а насправді заважають нам у спецоперації, які носять російські прапори на 9 Травня, але розміщують родичів за кордоном і їдуть у Дубаї грати в гольф, найближчим часом YouTube буде закрито”, – підкреслив засновник ПВК Вагнера.
Він висловив впевненість, що після закриття YouTube тих, хто ним активно користується, “буде виявлено, і їм буде заслужене покарання”.
Нагадаємо, наприкінці жовтня 2022 року Пригожин звернувся у Генпрокуратуру РФ із проханням заблокувати YouTube, а також оголосити “небажаною” діяльність компанії Google у Росії.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости