Темы дня:

По Ізраїлю випустили 500 ракет

По Ізраїлю випустили 500 ракет

У ЦАХАЛі заявили про знищення керівництва Ісламського джихаду. Після цього Ізраїль здійснив сотні атак на військові об’єкти, що використовуються Ісламським джихадом.

По Ізраїлю було випущено близько 500 ракет. Частину з них не вдалося перехопити і вони впали у будинки місцевих жителів. Про це у середу, 10 травня, повідомив міністр оборони Ізраїлю Йоав Галлант, передає Times of Israel.

Галлант розповів про досягнення Армії оборони та сил безпеки країни, які ліквідували джихадистів.

“Ми знищили керівництво Ісламського джихаду. Після цього ЦАХАЛ здійснив сотні атак на об’єкти, що використовуються Ісламським джихадом для виробництва та зберігання зброї, та завдав суттєвого удару по активах цієї кровожерливої терористичної організації”, – зазначив міністр оборони Ізраїлю.

“Превентивні удари” також завдавалися по ракетних пускових установках, готових до запуску по Ізраїлю. За його словами, також було знешкоджено терористичні осередки з протитанковим озброєнням.

За інформацією Галланта, з приблизно 500 ракет, випущених по Ізраїлю, 100 впали в Газі, багато впали на відкритій місцевості, деякі були перехоплені, інші потрапили у будинки ізраїльтян.

“Ситуація, в якій ізраїльські діти можуть постраждати, для мене є неприйнятною, і я цього не допущу”, – зазначив Галлант.

Він додав, що поточну кампанію ще не закінчено: “я сподіваюся, що ми скоро покінчимо з цим, але ми готові до того, що це затягнеться”.

Армія оборони Ізраїлю заявила, що завдала авіаудару по позиціях Ісламського джихаду на півдні сектора Газа, який раніше використовувався для обстрілу Ізраїлю з мінометів. ЦАХАЛ додає, що цієї години вони продовжують завдавати ударів по цілях у секторі Газа.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости