Темы дня:

Окупанти поступово відступають – ОК Південь

Окупанти поступово відступають – ОК Південь

Українські військові поступово закріплюють за собою нові звільнені території на півдні країни.

Російські окупанти поступово відступають на півдні України, заявила у п’ятницю, 23 вересня, керівник об’єднаного прес-центру Сил оборони Оперативного командування Південь Наталія Гуменюк.

“Бої йдуть запеклі, на півдні у нас досить спекотно, незважаючи на те, що погода трохи стала прохолоднішою. ​​Вогонь йде і з одного боку, і з іншого. Але ворог все-таки поступається, поступово-поступово території ми закріплюємо за собою. І це його напружує, відповідно, обстріли стають то більшими, то меншими залежно від того, яку кількість боєкомплекту ми вразили за ніч”, – сказала вона.

За її словами, істотних збитків силам окупантів вдалося завдати за минулу добу.

“У нас є досить суттєві влучення за минулу добу – це і пункти управління, і командні пункти, і райони зосередження техніки та озброєння, і людей, але ми не бачимо ще результатів, бо вони дорозслідуються. Зрозуміло, що на окупованій території важче підрахувати такі результати. Але дуже вдячні місцевому населенню, дуже вдячні руху спротиву – вони нам у цьому допомагають і впевнені, що до вечора звіт буде досить сильним”, – розповіла Гуменюк.

Крім того, вона прокоментувала псевдореферендум окупантів, що почався сьогодні, і мобілізацію.

“Мобілізація їм потрібна для того, щоб хоч якусь діяльність продемонструвати, зокрема, і військово-політичному керівництву країни-агресора, тому що вони не бачать взагалі про себе турботи, вони не бачать для себе логістики, вони не бачать, що вони там комусь потрібні – я говорю про підрозділи, які зараз перебувають на передовій на півдні з того боку… Мобілізація та референдум – це просто чергова маніпуляція, якими вони зображують свою діяльність, більше нічого”, – сказала Гуменюк.

За даними ГУР Міноборони, низка підрозділів окупаційної армії в Херсонській області отримала наказ про виведення особового складу на лівий берег Дніпра, використовуючи для цього маломірні плавзасоби – моторні човни, викрадені в навколишніх селах.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости