Темы дня:

Один дивізіон Patriot вже працює в Україні

Один дивізіон Patriot вже працює в Україні

21 квітня командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук перевірив бойові позиції ЗРК Patriot на одному із напрямків.

Один дивізіон зенітно-ракетного комплексу Patriot вже заступив на бойове чергування в Україні, решта перебуває в дорозі, заявив представник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.
“Один із дивізіонів (Patriot) вже заступив кілька днів тому, працює… Інші вже в дорозі до своїх майбутніх позицій. Сподіватимемося, що будуть якісь результати, проти рашистських літаків, зокрема”, – сказав Ігнат.
Відповідаючи на запитання, чи зможе ЗРК Patriot збивати ракети С-300, якими атакували Харків 22 квітня, Ігнат сказав, що Patriot може збивати ці ракети, проте їх у росіян дуже багато.
“Тут не те що дорого (збивати ракети С-300 із ЗРК Patriot), тут те, що їх багато. 6-7 тисяч ракет С-300 було ще кілька місяців тому. Раціональніше їх знищити на землі… Треба розуміти, скільки у нас буде ракет до Patriot і скільки у них буде ракет до С-300. Вони як “Шахеди” запускатимуть, виснажуючи нашу ППО”, – сказав представник Повітряних сил.
Нагадаємо, що 21 квітня командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук перевірив бойові позиції ЗРК Patriot на одному із напрямків. Він зазначив, що пускова установка ЗРК Patriot вже несе бойове чергування у системі протиповітряної оборони України.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости