Темы дня:

НБУ посилив вимоги до роботи банків

НБУ посилив вимоги до роботи банків

Також НБУ звернувся до банків з ініціативою щодо впровадження “банкоматного національного роумінгу”.

Національний банк України посилив вимоги до роботи банків за умов тривалої відсутності електропостачання. Також Нацбанк запропонував банкам збільшити ліміти в банкоматах та скасувати додаткові комісії щодо карт інших банків. Про це повідомляє прес-служба НБУ.
Зазначається, що банки мають визначити у кожному регіоні чіткий перелік чергових відділень (не менше 35% відділень), які надаватимуть послуги клієнтам за тривалої відсутності енергопостачання.
Чергові відділення забезпечуються всім необхідним обладнанням та каналами зв’язку для безперервної роботи за відсутності електрики, а також додатковим персоналом, касовою технікою, банкоматами, готівкою.
Також повідомляється, що НБУ звернувся до банків з ініціативою щодо впровадження “банкоматного національного роумінгу”, який передбачає встановлення єдиних розширених лімітів та скасування додаткових комісій на зняття готівки власниками карток інших банків у банкоматах. Це розширить можливості оперативного та зручного доступу громадян до своїх коштів.
Як зазначили у НБУ, найбільші банки вже приєдналися до цієї ініціативи.
Раніше повідомлялося, що системно важливими банками визначено перелік 760 чергових відділень, розташованих у Києві та у 275 населених пунктах 22 областей, які надаватимуть клієнтам фінансові послуги в умовах тривалої відсутності енергопостачання.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости
Похожие темы: