Темы дня:

Названо дату нової зустрічі у форматі Рамштайн

Названо дату нової зустрічі у форматі Рамштайн

Заплановану зустріч під час телефонної розмови обговорили міністри оборони США та ФРН, повідомляє прес-служба Міноборони Німеччини.

Наступна зустріч контактної групи з оборони України у форматі Рамштайн має відбутися 20 січня 2023 року. Як повідомляє прес-служба Міністерства оборони Німеччини, заплановану зустріч під час телефонної розмови 7 січня обговорила глава міністерства Крістіні Ламбрехт з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

“Міністр оборони Ламбрехт говорила з міністром оборони Ллойдом Остіном сьогодні під час її першої міжнародної телефонної конференції у новому році. У рамках підготовки до майбутньої зустрічі в Рамштайні 20 січня 2023 року у фокусі переговорів були поточна військова ситуація в Україні та координація подальшої військової підтримки України, зокрема, бронетранспортерів та системи ППО Patriot”, – йдеться у повідомленні.

Міністри обговорили спільну німецько-американську ініціативу щодо постачання Україні бронетранспортерів західного зразка.

“У той час, як США надасть бронетранспортери Bradley, Німеччина поставить до 40 бронетранспортерів Marder як пожертвування з промислових запасів або запасів Бундесверу. Боєприпаси для БМП надійдуть зі складів Бундесверу. Цим ми також доповнюємо заплановане постачання колісних танків-троянд”, – зазначила Ламбрехт.

Ламбрехт також повідомила, що ФРН забезпечить Україні запасні частини та ремонт техніки.

“Разом із нашими союзниками ми ще раз показуємо, що ми єдині у підтримці України, діючи як єдине ціле і в тісній координації. Разом ми сильніші”, – підсумувала Крістіні Ламбрехт.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости
Похожие темы: