Темы дня:

На ЗАЕС відключився енергоблок після обстрілів

На ЗАЕС відключився енергоблок після обстрілів

Також пошкоджено лінію резервного живлення власних потреб ЗАЕС-330 кВ. У перехідному режимі відбулося знеструмлення непрацюючого енергоблоку №2 із запуском дизель-генераторів.

На Запорізькій атомній станції спрацював аварійний захист, після чого відключився 5-й енергоблок. Про це повідомляє Енергоатом у четвер, 1 вересня.

Вказано, що напередодні візиту місії МАГАТЕ російські агресори вдалися до нових провокацій на ЗАЕС.

“Сьогодні о 4:57 внаслідок чергового мінометного обстрілу російськими окупаційними військами майданчика Запорізької АЕС спрацював аварійний захист, і відключився працюючий 5-й енергоблок”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, пошкоджено лінію резервного живлення власних потреб ЗАЕС-330 кВ. У перехідному режимі відбулося знеструмлення непрацюючого енергоблоку №2 із запуском дизель-генераторів.

В Енергоатому нагадали, що це вже вдруге за останні 10 днів злочинні дії рашистів призвели до відключення блоку та знеструмлення станції.

“Енергоблок №6 продовжує працювати в енергосистемі України та одночасно живить власні потреби ЗАЕС. Український персонал станції робить все можливе для ліквідації пошкоджень її інфраструктури”, – додали в компанії.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости