Темы дня:

Мирного договору з Росією не буде – Подоляк

Мирного договору з Росією не буде – Подоляк

Росія буде багато років компенсувати втрати, які завдала Україні, зазначив Михайло Подоляк.

По завершенню війни між Україною та Росією не буде ніякого мирного договору. Мова йтиме лише про репарації з боку країни-агресора, фіксацію воєнних злочинів та зони демілітаризації. Про це у вівторок, 23 травня, сказав радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону.

“У нас з Росією не зможе бути після війни, яку вона програє, мирного договору. Це буде договір про виплати, про воєнні злочини, про зону демілітаризації, там будуть окремі юридичні документи, але не мирний договір з РФ”, – заявив він.

Подоляк попередив, що Росія буде багато років компенсувати втрати, які завдала Україні.

“В момент виходу на кордони 1991 року ми скажемо, що “контрСВО” завершена. Далі чекаємо, поки російський політичний режим не зміниться. Після цього готові з ними розмовляти. До цього часу вони зафіксують певні документи через посередника, що вони готові виплачувати репарації тощо”, – резюмував радник голови ОП.

Як відомо, 4 жовтня 2022 року президент України Володимир Зеленський підписав указ, який унеможливлює переговори з Володимиром Путіним, але при цьому можливі переговори з Росією.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости