Темы дня:

Міноборони пропонує знизити граничний вік для призовників

Міноборони пропонує знизити граничний вік для призовників

Під час дії режиму воєнного стану немає потреби в перебуванні громадян на військовому обліку призовників до 27 років.

Міністерство оборони спільно зі Збройними силами України запропонували нові зміни до законодавства щодо зменшення граничного віку перебування громадян на військовому обліку призовників. Так, призовний вік українців хочуть скоротити з 27 до 25 років. Про це повідомляє пресслужба відомства.
В Міноборони пояснили, що під час дії режиму воєнного стану немає потреби в перебуванні громадян на військовому обліку призовників до 27 років.
По-перше, необхідність їхнього щорічного прибуття до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, у тому числі для проходження медичних оглядів, призводить до додаткових фінансових витрат, навантаження на медичних працівників та збільшення черг для проходження ВЛК. Тоді як призов на строкову військову службу під час воєнного стану не здійснюється.
По-друге, тривале перебування на військовому обліку призовників під час дії воєнного стану призводить до того, що значна кількість придатних до військової служби громадян, які не мають статусу військовозобов’язаних, не може бути залучена до військової служби за призовом під час мобілізації.
У відомстві підкреслили, що така ініціатива погоджена з іншими урядовими й безпековими структурами та спрямована на зміцнення обороноздатності держави.

Нагадаємо, у січні Кабінет міністрів затвердив новий порядок обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости