Темы дня:

Міноборони Британії: Війна в Україні буде довгою

Міноборони Британії: Війна в Україні буде довгою

Хоча й будуть контратаки та контрнаступи, жодна зі сторін цього року вдасться до рішучих дій, вважає голова військової розвідки Великобританії.

Цього року ні Росія, ні Україна, швидше за все, не досягнуть значних військових успіхів, заявив голова військової розвідки Великої Британії генерал-лейтенант Джим Гокенхалл, повідомляє ВВС News.

Він наголосив, що його відомство уважно стежить за потенційним використанням Кремлем ядерної зброї. “Нам слід остерігатися думати в бінарних термінах – що люди виграють або програють – або думати, що це глухий кут”, – зазначив Гокенхалл.

Водночас за даними розвідки Британії, між російським політичним та військовим класом не вистачає довіри, а ось сила західної єдності та український спротив перевершили очікування.

“Так само перевершили очікування та невдачі російської армії, чиє командування, контроль та логістика були “поганими”, – припускає він.

Російська армія також постраждала від політичного втручання: від стратегічного до тактичного рівня, додає він. Гокенхалл каже, що здивований тим, що Москва зазнала всіх цих проблем одночасно.

За його словами, Росія явно намагається збільшити сили після значних втрат на полі бою.

“Росії доводиться передислокувати частину своїх військ з Донбасу на південь, де вона зазнає значного тиску з боку українських сил у Херсоні та навколо нього”, – стверджує Гокенхалл і додає: “Нереалістично чекати на вирішальний зсув на півдні в найближчі місяці”.

Він зазначає, що хоч і будуть контратаки та контрнаступи, не вірить, що жодна зі сторін цього року вдасться до рішучих дій. Тому очікує, що війна в Україні буде тривалою.

Російські окупанти протягом останніх днів перекинули зі сходу України на південь десятки батальйонно-тактичних груп. Це тисячі бійців та сотні одиниць техніки. Кількість та склад нового угруповання говорять не про бажання утримати окуповані території при контрнаступі Збройних сил України, а піти у наступ, вважають експерти.

Передбачається, що цілями окупантів можуть стати Миколаїв, Запоріжжя та Кривий Ріг. Докладно про це у матеріалі РФ готує наступ на півдні: які перспективи.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости