Темы дня:

Міністр оборони Британії Воллес пішов у відставку

Міністр оборони Британії Воллес пішов у відставку

Прем’єр Ріші Сунак вже сьогодні може призначити нового міністра оборони. Одним із фаворитів є Грант Шаппс, який зараз працює міністром енергетики.

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес подав у відставку з посади, на якій він перебував чотри роки. Про це йдеться у його листі на адресу британського прем’єр-міністра Ріші Сунака, оприлюдненому у четвер, 31 серпня.

“Я можу заявити, що Міністерство оборони, яке я залишаю, є тепер більш сучасним, кращим у фінансовому плані і більш впевненим, ніж організація, яку я прийняв у 2019 році”, – написав Воллес.

За його словами, за останні чотири роки Збройні сили Великої Британії та їхнє керівництво показали приклад в ряді питань, серед яких – евакуація з Кабула, відповідь на COVID-19, вторгнення РФ в Україну та евакуація з Судану.

У свою чергу Ріші Сунак вже прийняв відставку Бена Воллеса. У своєму листі до Воллес прем’єр заявив, Воллес “з відзнакою служив Британії” та подякував за відданість, майстерність та стратегічне бачення.

Очікується, що сьогодні Сунак призначить нового міністра оборони. За даними Sky News, одним із фаворитів є Грант Шаппс, який нині працює міністром енергетики.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости