Темы дня:

Лідер Ічкерії: “Зараз ми не говоримо про відкриття другого фронту на Кавказі”

Лідер Ічкерії: “Зараз ми не говоримо про відкриття другого фронту на Кавказі”

Річ у тім, що це створить ризик фізичного знищення сотень тисяч людей.

Очільник уряду Чеченської республіки Ічкерія у вигнанні Ахмед Закаєв пояснив, чому чеченці воюють зараз не у себе, а в Україні. Під час інтерв’ю Сергію Гармашу він пояснив, чим боротьба з російською агресією в Чечні відрізняється від тієї, яка відбувається зараз на фронті в нашій країні.

“Ми вже воювали і пробували зупинити росіян. Але річ у тому, що, коли ми воювали в Чечні, ми були сам на сам із цим монстром. Ба більше, якби нас залишили просто сам на сам, можливо ми б ще й зуміли виграти. Але весь світ тоді обрав позицію Росії в конфлікті з нами, – розповідає Закаєв. – Та й тепер ми не можемо бути цілковито впевненими у тому, що коли почнемо якісь бойові дії, то нашу війну не розглядатимуть як внутрішню справу РФ. А ми вже 300 тисяч населення поклали в цій нерівній війні з Росією”.

Він пояснив, що про відкриття другого фронту на Кавказі зараз не йдеться, бо це створить ризик фізичного знищення сотень тисяч людей, а також дасть росіянам ще один аргумент для виправдання агресії: мовляв, Україна підтримує сепаратизм на Кавказі.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости