Темы дня:

Котирування на нафту посилили зниження

Котирування на нафту посилили зниження

Стрімке зниження цін на “чорне золото” пов’язане із обвалом акцій Credit Suisse та інших великих банків Європи та США.

На нафтовому ринку продовжується стрімкий обвал цін. Вартість ф’ючерсу на нафту марки Brent опустилася нижче за $72 за барель вперше з грудня 2021 року, свідчать дані торгів увечері в середу, 15 березня.

Так, нафта Brent із постачанням у травні на лондонській біржі ICE Futures впала на $5,78 (-7,46%) – до $71,67 за барель.
Водночас ф’ючерси на нафту WTI з постачанням у квітні на Нью-Йоркській товарній біржі подешевшали на $5,63 (-5,63%) – до $65,70 за барель.
Таке стрімке зниження цін на “чорне золото” пов’язане з обвалом акцій Credit Suisse та інших великих банків Європи та США. Це породжує побоювання за світову економіку і, як наслідок, ризик зниження попиту на енергоносії, пишуть західні агентства.
Трейдери остерігаються високих ставок центробанків. Зокрема, ФРС США може зберегти “яструбину” політику, що зміцнить долар і зробить сировинні товари менш доступними для покупців – країн, що емітують іншу валюту.
Також на ціни вплинула інформація про зростання запасів нафти США від міністерства енергетики. Минулого тижня вони збільшилися на 1,55 млн. барелів – до 480,06 млн. барелів. Підвищення зафіксовано за підсумками 11 тижня із останніх 12.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости
Похожие темы: