Темы дня:

Командування ЗСУ терміново звернулося до білорусів

Громадян Білорусі попередили про підготовку провокацій РФ на об’єктах критичної інфраструктури.

Російські спецслужби готують провокації на об’єктах критичної інфраструктури Білорусі з метою звинуватити в них Україну та втягнути Білорусь у війну. Про це йдеться у зверненні Збройних сил України до білоруського народу.

Наголошується, що теракти можливі на АЕС Островець.

“Сьогодні Росія дозволяє собі шантажувати весь світ загрозою використання ядерних об’єктів і технологій, захоплює електростанції… Керівництву РФ начхати на життя російських громадян, тим більше на життя білорусів та українців. Їхні методи не нові – терор, залякування, операції під чужим прапором. Все це використовується з однією метою – будь-якими шляхами втягнути Білорусь у війну з Україною – кров’ю та ненавистю розділити наші народи”, – наголосили українські військові.

У ЗСУ зазначили, що Білорусі не потрібна російська загарбницька війна та майбутнє країни в руках її народу.

“Вимагайте від вашого керівництва неухильного дотримання ст. 18 Конституції, згідно з якою Білорусь виключає військову агресію зі своєї території щодо інших держав. Ваш уряд уже частково порушив Конституцію, дозволивши воєнну агресію РФ проти України з використанням вашої території, інфраструктури та ресурсів. Не дозволяйте втягувати вас у війну ще більше”, – заявили у Генштабі.

Білорусам порадили відслідковувати підозрілі дії, появу незнайомих людей, транспорту поблизу об’єктів критичної інфраструктури та повідомляти про такі факти правоохоронним органам. Якщо вони не реагують – “інформувати світову громадськість усіма доступними способами”.

“Україна, незважаючи на обстріли та наступ російської окупаційної армії з території Білорусі, не вважає вашу країну, тим більше ваш народ, ворогом. Ми не відповідали на жодний прояв збройної агресії з вашої території. Тим більше, ми не плануємо і не збираємося проводити жодних агресивних дій на території Білорусі”, – зазначили військові.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости