Темы дня:

Кличко переконує, що в Києві вже перевірили понад 90% тепломереж

Кличко переконує, що в Києві вже перевірили понад 90% тепломереж

За словами міського голови, у столиці готуються до різних сценаріїв.

Міський глава Києва Віталій Кличко запевнив, що в столиці вже перевірили понад 90% тепломереж, повідомила пресслужба мера. Зокрема, місто провело гідравлічні випробування.

«На сьогодні 93 відсотки тепломереж вже перевірили, здійснили гідравлічні випробування і ліквідували виявлені пошкодження. Триває й відновлення пошкоджених об’єктів, формується фізичний захист об’єктів критичної інфраструктури. Продовжуємо оснащення котельних, насосних станцій, бюветних комплексів та інших об’єктів критичної інфраструктури джерелами альтернативного живлення», –  заявив Кличко в ефірі «Радіо NV».

Він додав, що у столиці розуміють наміри росіян продовжувати обстріли енергосистеми, тому готуються до різних сценаріїв розвитку подій.

Міський голова додав, що у Києві близько 150 бюветних комплексів мають можливість оперативно підключитися до генераторів.Також за його словами, більш як половина котельних міста теж можливо оперативно переключити на роботу від генераторів. Крім того, Київ закупив 23 мобільних пересувних котельні.

«Якщо енергосистемі знадобилася аварійна допомога для кондиціонерів, то що буде в мороз під обстрілами?», задається слушним питанням Ігор Маскалевич. У статті він аналізує, якою може бути інтенсивність обстрілів енергооб’єктів у цей опалювальний сезон і чому як резерв у країні досі не налагоджено нормального імпорту електроенергії.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости