Темы дня:

Китай змінює ставлення до війни в Україні – ЗМІ

Китай змінює ставлення до війни в Україні – ЗМІ

Пекін може направити свою делегацію на саміт у Саудівську Аравію, де буде розглядатися українська Формула мира для врегулювання війни.

Позиція Китаю щодо війни в України вірогідно змінюється. Делегація країни може приєднатися до участі у саміті в Саудівській Аравії. Про це повідомила газета The Wall Street Journal у четвер, 3 серпня.

Вказано, що Китай все більше зіштовхується з ризиками, викликаними війною в Україні. Хоча з іншого боку Пекін все ще намагається зберегти нейтралітет та негласну підтримку Росії.

Останнім подразником для Китаю став вихід Росії з зернової угоди, адже саме Пекін був один з найбільших покупців української агропродукції.

Крім того, спроба заколоту очільника ПВК Вагнер Євгенія Пригожина викликала нові питання у Китаї щодо стійкості влади Володимира Путіна.

За даними видання, риторика Китай змінюється і, ймовірно, він погоджується на розгляд української Формули миру для врегулювання війни. Пекін може направити свою делегацію на саміт у Саудівську Аравію, де будуть обоговорюватися ці питання.

Також сьогодні стало відомо, що Індія візьме участь в мирних переговорах щодо України у Саудівській Аравії. Про це повідомила газета The Guardian з посиланням на представника МЗСУ Індії.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости