Темы дня:

Кількість атак у Криму зростатиме – Подоляк

Кількість атак у Криму зростатиме – Подоляк

Удари “невідомого походження” вплинуть не лише на пляжний сезон, а й на можливість жити на вкраденій території, наголосив радник голови ОП.

В окупованому росіянами Криму, а також на інших територіях України, де перебуває армія РФ, зростатиме кількість атак “невідомого походження”. Про це 23 серпня в ефірі Радіо НВ заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

Він зазначив, що йде війна “великої інтенсивності”, яка не буває “тільки в один бік”.

“Це росіяни думали, що вони можуть зайти, безкарно поводитися, калічити наших людей. Але за такої інтенсивності війни, тим більше, що вона вже півроку йде, зворотна реакція збільшуватиметься не лише на території Криму, а й по всіх окупованих місцях, де сьогодні перебуває російська армія”, – уточнив Подоляк.

За словами радника голови ОП, російські окупанти психологічно не готові до того, що сьогодні відбувається у Криму, Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях.

“Вони думали, що безкарно вбиватимуть нас, а самі сидітимуть і чекатимуть, коли це все закінчиться, і тільки щоб вони не постраждали”, – зазначив він.

Подоляк додав, що росіяни починають “прокидатися” і розуміти, що пропаганда РФ не діє.

“У Криму лише наростатиме кількість атак невідомого походження, скажімо так делікатно, які зіпсують не просто конкретний пляжний сезон, а зіпсують можливість жити на вкраденій території”, – підсумував радник.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости