Темы дня:

Кабмін звільнив заступника міністра, якого затримало НАБУ

Кабмін звільнив заступника міністра, якого затримало НАБУ

Василя Лозінського підозрюють у тому, що він отримав 400 тисяч доларів за сприяння укладання договорів на закупівлю обладнання та техніки за завищеними цінами.

Рішенням Кабінету міністрів 22 січня Василя Лозинського звільнено з посади заступника Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури, повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков у Facebook.

“Під час прийняття кадрових рішень у новому міністерстві ми керувалися необхідністю збереження інституційної пам’яті, але, очевидно, що не такої. Я дав доручення команді Міністерства розпочати перевірку всіх чинних проектів Мінрегіону, у тому числі за бюджетні кошти, кошти міжнародних фінансових установ та проектів технічної допомоги”, – повідомив Кубраков.

Нагадаємо, що НАБУ провело обшуки та затримало заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василя Лозінського.

За даними НАБУ, влітку Кабмін виділив 1,68 млрд грн., у тому числі і на закупівлю генераторів. Як встановило слідство, низка посадових осіб центральних та регіональних органів виконавчої влади вирішила присвоїти частину державних коштів. Для цього вступили в змову з групою посередників та забезпечили укладання договорів про закупівлю за завищеною майже на 280 млн гривень вартості із заздалегідь визначеними суб’єктами підприємницької діяльності. Ті, як з’ясувало слідство, мали за це передати держслужбовцям вищезгадану суму як “винагороду”.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости
Похожие темы: