Темы дня:

Кабмін заборонив виїзд для чиновників за кордон

Кабмін заборонив виїзд для чиновників за кордон

При цьому можна виїхати за кордон для переговорів, для лікування, догляду за неповнолітніми дітьми, зазначив Денис Шмигаль.

Кабінет Міністрів заборонив виїзд для чиновників усіх рангів за кордон без поважних причин під час війни. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram у п’ятницю, 27 січня.
“Для виконання рішення РНБО уряд ухвалив постанову, яка забороняє на час війни виїзд чиновників за кордон без поважних причин”, – заявив він.
Зазначається, що народні депутати, чиновники, представники місцевої влади, прокурори, судді та інші посадові особи можуть перетинати державний кордон лише на підставі службового відрядження.
“Виїхати за кордон для переговорів, для лікування, для догляду за неповнолітніми дітьми – можна. Кататися на відпочинок – ні. На жаль, є ті, хто навіть під час війни не зрозумів цих базових речей. Тому було рішення РНБО, був відповідний указ президента України і тепер є відповідна постанова Кабінету Міністрів”, – резюмував прем’єр.
Нагадаємо, цими днями президент Володимир Зеленський обмежив виїзд за кордон чиновникам. Рішення стосується всіх посадових осіб центральної влади, різних рівнів місцевої влади, а також правоохоронців, народних обранців, прокурорів та всіх, хто має працювати на державу і в державі. Їм офіційно заборонено виїжджати на відпочинок або з іншими недержавними цілями за кордон.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости