Темы дня:

Кабмін уточнив дату початку опалювального сезону

Кабмін уточнив дату початку опалювального сезону

В уряді не мають наміру переглядати ні тарифи, ні температурні нормативи, ні дату старту опалювального сезону.

Опалювальний сезон в Україні розпочнеться після 15 жовтня з урахуванням погодних умов. Про це на брифінг у суботу, 30 липня, заявив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишев.

За його словами, початок опалювального сезону заплановано на середину жовтня. І на рівні уряду ухвалено рішення не підвищувати тарифи на тепло. Чернишев також зазначив, що газ для населення поставлятиметься за ціною 7420 гривень за тисячу кубометрів.

“Верховна Рада ухвалила три закони, які фактично уможливлюють проходження опалювального сезону та забезпечують відшкодування різниці в тарифах. Це важливо для того, щоб ми забезпечили проходження опалювального сезону. Тобто фізично та економічно умови для цього створені”, – зазначив Чернишев.

Він також додав, що нормативні показники температури не переглядатимуть. За його словами, мінімальний рівень температури, який має бути забезпечений, становить не менше ніж 18 градусів.

Раніше в Кабміні анонсували найскладніший опалювальний сезон. Уряд уже кілька місяців веде підготовку до різних сценаріїв.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости