Темы дня:

ГУР: Окупанти готують масштабні провокації на ЗАЕС

ГУР: Окупанти готують масштабні провокації на ЗАЕС

За допомогою провокацій рашисти сподіваються отримати жадану паузу, яку використають для перегрупування окупаційного контингенту і зупинки українського контрнаступу, заявляють у ГУР Міноборони.

Окупанти готують масштабні провокації зі створення осередку радіаційної небезпеки на Запорізькій АЕС. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“Найближчі години рашисти готують масштабну провокацію з імітації аварії на Запорізькій атомній електростанції. Для цього буде проведено удар безпосередньо по території ЗАЕС. Після цього буде оголошено про аварійний витік радіоактивних речовин. В інциденті традиційно буде звинувачено Україну.Щоб максимально приховати свої дії рашисти зірвали заплановану на сьогодні ротацію персоналу постійної моніторингової місії МАГАТЕ”, – йдеться у повідмленні.

У ГУР підкреслюють, що мета цієї акції – спровокувати міжнародну спільноту на проведення розслідування, під час якого буде зупинено всі бойові дії.

“Таким чином рашисти сподіваються отримати жадану паузу, яку використають для перегрупування окупаційного контингенту та зупинки українського контрнаступу”, – заявляють у ГУР Міноборони.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости