Темы дня:

Джошуа потрібно нокаутувати Усика, інакше він знову програє – Гроувз

Джошуа потрібно нокаутувати Усика, інакше він знову програє – Гроувз

Екс-чемпіон світу вважає, що британцю потрібно обов’язково поміняти манеру свого бою для перемоги над українцем.

Екс-чемпіон світу у другій середній вазі Джордж Гроувз вважає, що Олександр Усик буде навіть сильнішим у другому бою проти Ентоні Джошуа. В інтерв’ю YouTube-каналу SecondsOut він заявив, що Ентоні Джошуа потрібно терміново міняти манеру бою, інакше він знову програє в бою з українцем.

“Джошуа не можна виходити і бути таким, як у першому бою. Я думаю, що люди роблять ведмежу послугу, коли кажуть, що він має повернутися до своїх старих методів. Джошуа ніколи не виходив рубатись і використовувати силу. Він завжди був досить метафоричним у плані свого підходу до бою.

Люди припускають, що після поєдинку з Енді Руїсом Джошуа став більш полохливим. Я не думаю, що неодмінно так і є. Я вважаю, що йому потрібно використати джеб, щоб показати свою силу і сильно бити Усика. Необхідно першим завдавати ударів, не можна бити після Усика, тому що він занадто швидкий і добре використовує кути.

Джошуа втомлюється під час поєдинку, але йому потрібно думати, що це 6-раундовий, а не 12-раундовий бій, і намагатися нокаутувати Усика. Він має перевагу в габаритах. Якщо ви запитаєте не у фанатів боксу, хто переможе, то вони завжди оберуть Джошуа, бо він набагато більший. Але я великий шанувальник Усика. Ймовірно, він прорахував Джошуа і буде навіть кращим у реванші”, – сказав Гроувз.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости
Похожие темы: