Темы дня:

Допомогу Україні закладуть у бюджет ЄС на 2023 рік

Допомогу Україні закладуть у бюджет ЄС на 2023 рік

Відповідної угоди досягли міністри фінансів Європейського Союзу. Це дозволить зробити більш прогнозованим грошовий потік в Україну.

Фінансову допомогу Україні буде прописано в бюджеті Євросоюзу на 2023 рік, що зробить її більш структурованою та прогнозованою. Про це на прес-конференції у вівторок, 4 жовтня, повідомив віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс.

“Важливо, щоб грошовий потік для України наступного року був прогнозованішим, тому наш намір полягає в тому, щоб інтегрувати його в обговорення бюджету ЄС на 2023 рік і таким чином зробити його більш стабільним. З цього приводу ми маємо згоду серед міністрів” , – сказав Домбровскіс за підсумками зустрічі міністрів фінансів країн ЄС.
Зазначається, що наступного тижня про це говоритимуть також з представниками Міжнародного валютного фонду та Світового банку.
Домбровскіс нагадав, що у травні Єврокомісія пообіцяла виділити Україні макрофінансову допомогу у 9 млрд євро, але станом на початок жовтня перерахувала лише один транш у розмірі 1 млрд євро.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости