Дніпро-1 у гольовій перестрілці обіграв Львів

Клуб із Дніпра здобув непрості три очки.

У неділю, 9 квітня, в рамках 20 туру УПЛ Дніпро-1 зустрічався зі Львовом. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 5:2.

Клуб із Дніпра зумів у першому таймі здобути для себе комфортний результат. Дубль Олексія Гуцуляка та забитий м’яч Артема Довбика вивели команду вперед.

У другому таймі гості змогли відіграти два м’ячі, проте на камбек їх не вистачило. На 84-й хвилині крапку в цій зустрічі поставив Едуард Сарапій.

У час матчу, що залишився, команди мали моменти для того, щоб змінити рахунок, проте Дніпро-1 знову заявив, встановивши на табло 5:2.

Статистика матчу чемпіонату України Дніпро-1 – Львів

Дніпро-1– Львів 5:2

Голи: Гуцуляк, 7, 44, Довбик, 41, 90+3, Сарапій, 84 – Богунов, 63, Мільченко, 81

Володіння м’ячем: 54% – 46%

Удари: 16 – 4

Удари у ворота: 12 – 3

Атаки: 101 – 81

Дніпро-1: Рибак – Пасіч (Хайнер, 54), Сарапій, Сваток, Каплієнко (Матарітта, 54) – Бабенко, Рубчинський (Когут, 69) – Гуцуляк, Пихалонок (Танківський, 84), Бланко (Танчик, 84) – Довбик .

Львів: Рибка – Грисьйо (Богунов, 61), Дітятьєв, Габріель, Сасовський (Никитюк, 73), Кузик – Антоніо (Алібеков, 11), Мільченко, Бєляєв – Свржняк (Мишенко, 61), Бугай.

Попередження: Кузик, 48, Мішенко, 70.