Чорноморець та Шахтар обмінялися голами, але переможця не виявили

Команди розійшлися миром у рамках видовищного матчу.

У неділю, 2 квітня, у рамках 19-го туру УПЛ Чорноморець зустрічався із Шахтарем. Матч завершився внічию з рахунком 2:2.

У першому таймі команди вирішили організувати гольову зарубку. На гол Крискова на першій хвилині Зоря майже миттєво відповіла. Ілля Путря вдало реалізував 11-метровий.

Далі Гіоргі Гочолейшвілі знову вивів донецький клуб уперед. Радість фанатів “кротів” знову тривала не так довго, як вони хотіли, адже Володимир Салюк поновив паритет.

У другій половині зустрічі команди продемонстрували рівну гру, через що обидва клуби розійшлися нічиєю.