Темы дня:

ЧЕСНО вніс Ломаченка у Реєстр держзрадників України

ЧЕСНО вніс Ломаченка у Реєстр держзрадників України

Після поширення російської пропаганди екс-чемпіон світу потрапив у “неприємну компанію”.

Василь Ломаченко – державний зрадник України. Так вважають у громадському русі ЧЕСНО.
Колишнього чемпіона світу у трьох вагових категоріях було включено у відповідний реєстр цієї організації.
Підставою для цього стала публікація спортсменом у Instagram відео проповіді митрополита Лонгіна, архієрея так званої УПЦ Московського патріархату.
У своїй проповіді Лонгін говорить про те, що “Українська держава почала війну проти Бога, проти церкви Господньої і проти українського народу”, що є одним із ключових наративів російської пропаганди із приводу низки обшуків СБУ у приміщеннях Московського патріархату.
Після хвилі критики у коментарях Ломаченко зробив ще один пост із тим самим скандальним священнослужителем.
Раніше у грудні боксер також публікував фото митрополита Запорізького і Мелітопольського УПЦ МП Луки, проти якого санкції запровадила РНБО.
“Публічність накладає певні соціальні зобов’язання і на спортсменів, адже вони є кумирами наших дітей і впливають на думку молодого покоління. Важко повірити, що зірки нашого спорту самостійно не в змозі визначити, хто з ким воює вже майже дев’ять років, хто почав війну, хто є державою-терористом. Це вже позиція людини. Поширення фейків російської пропаганди завдає шкоди нашій країні не менше, ніж ракети і Шахеди”, – наводить слова лідера руху ЧЕСНО Віти Думанської офіційний сайт організації.
Зазначимо, що у Реєстр держзрадників внесено також Анатолія Тимощука. Колишній капітан національної збірної з футболу потрапив у неприємну компанію через ігнорування російської агресії проти України.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости
Похожие темы: