Темы дня:

Час для ATACMS настав – Подоляк

Час для ATACMS настав – Подоляк

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що настав час передати Україні далекобійні ракети ATACMS. Про це він написав у Twitter.

“Далекобійні ракети дозволять Україні ефективно знищувати російську логістику на окупованих територіях: тилові склади, техніку, командні пункти. Це дозволить нам зберегти тисячі життів своїх солдат та зірве архітектуру російського наступу. Час для ATACMS настав. Чого ми чекаємо?” – написав Подоляк.

  • 12 вересня Україна надала США список озброєння для продовження наступу у 2023 році. У ньому є ракети ATACMS із дальністю 300 км. Коли голову Пентагону Остіна запитали, чому у ЗСУ немає ракет ATACMS, він відповів – “справа не лише в обладнанні”.
  • У грудні Times із посиланням на співрозмовника у Пентагоні писало, що Штати більше не наполягають на тому, щоб Україна не завдавала ударів по цілях на території Росії.
  • 16 січня заступник міністра оборони США з політичних питань Колін Кал заявив, що США визнають необхідність України бити далі лінії фронту та розмірковують над передачею ЗСУ важких бойових машин.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости
Похожие темы: