Темы дня:

Бундестаг провалив голосування щодо танків Leopard

Бундестаг провалив голосування щодо танків Leopard

Після бурхливих дебатів майже всі фракції підтримали пропозицію передати питання щодо танків для подальшого обговорення Комітету із закордонних справ.

Німецький бундестаг не підтримав пропозицію про надання основних бойових танків Leopard 1 та Leopard 2 Україні під час голосування у четвер, 19 січня.
Зазначено, що депутатська група ХДС/ХСС наполягала, що танки Leopard мають бути поставлені Україні. Консерватори закликали уряд ФРН надати промисловості та третім країнам дозвіл на експорт Leopard 1 та Leopard 2 і підготувати поставки Leopard 2 зі складу бундесверу.
“Після бурхливих дебатів всі фракції, крім консерваторів, підтримали пропозицію передати питання для подальшого обговорення Комітету із закордонних справ. Втім, як консерватори, так і три партії правлячої коаліції – за продовження підтримки України зброєю. Проти цього, як завжди, виступають Альтернатива для Німеччини, а також Ліві”, – йдеться у повідомленні.
Зазначено, що група ХДС/ХСС щонайменше шість разів виносила питання про важкі озброєння на обговорення, востаннє – у вересні минулого року, але щоразу пропозицію відправляли на доопрацювання.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости