Темы дня:

Їх дуже багато – Гайдай про можливий наступ РФ

Їх дуже багато – Гайдай про можливий наступ РФ

Глава Луганської ОВА не відкидає нового великого наступу росіян, оскільки у ворога дуже великий резерв особового складу.

Новий великий наступ російських військ у Луганській області не відкидається. Оскільки ворог має достатньо живої сили, якою закидає позиції і потроху йде вперед. Про це заявив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі телемарафону.

Все може бути, тому що це війна з величезним ворогом. Все ж таки 140 мільйонів – це потужний запас у резерві. Так, це непрофесійні солдати, але все одно їх дуже багато. На сьогоднішній день найбільша проблема полягає в тому, що їх дуже багато. Немає такої яскравої тактики чи стратегії у ворога. Вони просто завалюють наші позиції тілами і так поступово просуваються вперед”, – розповів Гайдай.

При цьому він зазначив, що на Луганщині хоч і важка ситуація, але повністю контрольована українськими Силами оборони.

“І якщо з боку Донецької області, у Білогорівці нашими захисниками міцно тримаються на позиції, то на Сватівсько-Кременському напрямку крок за кроком українські військові мають успіх”, – додав Гайдай.

Нагадаємо, раніше в ГУР Міноборони заявили, що росіяни можуть відновити наступ з метою повернення під контроль раніше захоплених ворогом територій у Луганській області.

Подписывайтесь на Ukrnews24.net в Telegram, чтобы быть в курсе самых интересных событий.

Последние новости